Mağazalarda qiymətləri
-
129,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 129,00 ₼ |
| Mart 2026 | 129,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 129,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 119,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 119,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 119,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 87 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black/Red |
| Hündürlük | 24 cm |
| En | 26.6 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 6.5 kq |