Mağazalarda qiymətləri
-
239,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:39
-
bakuelectronics.az239,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 219,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 229,99 ₼ |
| Mart 2026 | 239,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 219,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 199,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 199,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 219,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 219,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 900 Wt |
| Sorma gücü | 400 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.5 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6.2 m |
| Rəng | Brown |
| Hündürlük | 29.1 cm |
| En | 27.6 cm |
| Dərinlik | 40.9 cm |
| Çəkisi | 6.1 kq |