Mağazalarda qiymətləri
-
7 739,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 12:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 7 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 7 299,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 7 299,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 7 739,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 7 299,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 7 299,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 7 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 7 299,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 7 299,99 ₼ |
| İyul 2025 | 7 299,99 ₼ |
| İyun 2025 | 7 299,99 ₼ |
| May 2025 | 7 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Qazan |
| İsidilən sahə | 1000 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Yoğuşmalı |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Temperaturun aşağı həddi | 35 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 82 °С |
| İsitmə gücü | 100 kW |
| Maksimum iş təzyiqi | 4 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 101 cm |
| En | 46.5 cm |
| Dərinlik | 58.5 cm |
| Çəkisi | 80 kq |