Mağazalarda qiymətləri
-
999,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 13:02
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 999,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 240 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Konveksiya |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| Temperaturun aşağı həddi | 35 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 82 °С |
| İsitmə gücü | 24 kW |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 74.5 cm |
| En | 40 cm |
| Dərinlik | 32 cm |
| Çəkisi | 28.5 kq |