Mağazalarda qiymətləri
-
1 349,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:39
-
bakuelectronics.az1 349,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 249,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 249,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 240 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Konveksiya |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Temperaturun aşağı həddi | 35 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 82 °С |
| İsitmə gücü | 24 kW |
| Minimum iş təzyiqi | 1 bar |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 74.5 cm |
| En | 40 cm |
| Dərinlik | 31.5 cm |
| Çəkisi | 28 kq |