Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az799,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 719,99 ₼ |
| Mart 2026 | 619,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 619,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 799,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 619,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 619,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 150 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| İsitmə gücü | 26 kW |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 70 cm |
| En | 42 cm |
| Dərinlik | 24 cm |
| Çəkisi | 30 kq |