Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 029,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 889,99 ₼ |
| Mart 2026 | 879,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 879,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 029,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 879,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 879,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 919,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 270 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Temperaturun aşağı həddi | 30 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 80 °С |
| İsitmə gücü | 32 kW |
| Minimum iş təzyiqi | 0.5 bar |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 74 cm |
| En | 42 cm |
| Dərinlik | 33 cm |
| Çəkisi | 37 kq |