Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az4 299,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 4 299,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 14600KF |
| Prosessor sürəti | 3.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 14 |
| Prosessor keşi | 24 MB |
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| SSD həcmi | 1 TB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|