Mağazalarda qiymətləri
-
659,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 659,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 659,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5422 Vatt |
| İş sahəsi | 54 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R 410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1689 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1583 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 36 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 994 x 319 x 251 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 770 x 555 x 300 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 36 kq |