Mağazalarda qiymətləri
-
2 199,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:58
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 2 199,00 ₼ |
| May 2025 | 2 299,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6100 Vatt |
| İş sahəsi | 60 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1790 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1810 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 29/49 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1100 x 325 x 238 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 880 x 840 x 330 mm |
| Çəki (daxili blok) | 16 kq |
| Çəki (xarici blok) | 57 kq |