Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼1 həftə əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 649,99 ₼ |
| Mart 2026 | 649,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 649,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 699,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 549,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 699,99 ₼ |
| İyul 2025 | 699,99 ₼ |
| İyun 2025 | 749,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3200 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 815 x 278 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 269 mm |