Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 13:54
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2800 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 48 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 698 x 255 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 712 x 459 x 276 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 23 kq |