Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az2 049,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 5 |
| Prosessor modeli | 5600H |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA Geforce RTX 3050 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.1 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 370 mm |
| Eni | 260 mm |
| Qalınlığı | 23.5 mm |
| Çəkisi | 2480 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|