Oppo A5x 4G qiymeti
-
128 GBMidnight Blue259,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 14:00
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 259,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 359,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 339,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 329,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 278,40 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 278,40 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 284,04 ₼ |
| Avqust 2025 | 284,04 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 ColorOS 15 |
| Prosessor | Qualcomm SM-6115 Snapdragon 6s 4G Gen1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 610 |
| Rəng | Midnight Blue Laser White |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.67 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.9 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 7i |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1604 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 32 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.7 mm |
| Eni | 76.2 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 193 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |