Vivo Y11d qiymeti
-
Məhsul saytımızda olan mağazalarda hal-hazırda mövcud deyil. Məhsul mağazalara gəldikdə bu səhifədə qiymeti və haradan satın almaq olar yerləşdiriləcək.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 16 OriginOS 6 |
| Prosessor | Unisoc T7225 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MP1 |
| Rəng | Sunrise Gold Voyage Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2026 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.74 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.5 % |
| Ekran tipi | IPS |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1200 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 720p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 167.4 mm |
| Eni | 77.1 mm |
| Qalınlığı | 8.4 mm |
| Çəkisi | 209 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |