Oppo A6 (CPH2817) qiymeti
Rəng seçin:
-
256 GBSapphire Blue699,99 ₼3 saat əvvəl satışda idi
-
256 GBAurora Gold699,99 ₼3 saat əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 ColorOS 15 |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 685 (SM6225-AD) |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 610 |
| Rəng | Aurora Gold Sapphire Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP69 |
| Suya davamlılıq | yüksək təzyiqli suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2026 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.75 inç |
| Ekran gövdə faizi | 85.2 % |
| Ekran tipi | IPS |
| Ekran qorunması | Mohs level 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1570 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1125 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 166.6 mm |
| Eni | 78.5 mm |
| Qalınlığı | 8.6 mm |
| Çəkisi | 215 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 7000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |