Mağazalarda qiymətləri
-
799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 749,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 749,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 799,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 749,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 659,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 749,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 589,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 599,99 ₼ |
| İyul 2025 | 819,99 ₼ |
| İyun 2025 | 759,99 ₼ |
| May 2025 | 799,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 570 Wt |
| Sorma gücü | 190 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 68 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 90 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 77.5 cm |
| En | 15.5 cm |
| Dərinlik | 26.8 cm |
| Çəkisi | 1.67 kq |