Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az249,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 700 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.9 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 33.4 cm |
| En | 26.9 cm |
| Dərinlik | 38.8 cm |
| Çəkisi | 4.4 kq |