Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az139,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 89,99 ₼ |
| Mart 2026 | 89,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 99,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 99,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 89,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 79,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 69,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black/Red |
| Hündürlük | 31 cm |
| En | 23.4 cm |
| Dərinlik | 35.2 cm |
| Çəkisi | 5 kq |