Mağazalarda qiymətləri
-
199,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:37
-
bakuelectronics.az159,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 159,99 ₼ |
| Mart 2026 | 159,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 149,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 139,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 159,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 159,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 129,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 169,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2400 Wt |
| Sorma gücü | 350 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 87 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Silver/Blue |
| Hündürlük | 24.5 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |