Mağazalarda qiymətləri
-
339,99 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1900 Wt |
| Sorma gücü | 410 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.5 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/Violet |
| Hündürlük | 28 cm |
| En | 28 cm |
| Dərinlik | 41.2 cm |
| Çəkisi | 5 kq |