Nokia 125 qiymeti
Rəng seçin:
-
White99,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:04
-
Black88,96 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black | 88,96 ₼ | — | — | — | — | — | — | — | — |
| White | 99,99 ₼ | 33,00 ₼ | 16,00 ₼ | 11,00 ₼ | 8,00 ₼ | 7,00 ₼ | 6,00 ₼ | 5,00 ₼ | 5,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 88,96 ₼ |
| Aprel 2026 | 88,98 ₼ |
| Mart 2026 | 75,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 79,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 78,97 ₼ |
| Noyabr 2025 | 79,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 79,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 68,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 133,70 ₼ |
| İyul 2025 | 133,70 ₼ |
| İyun 2025 | 133,70 ₼ |
| May 2025 | 133,70 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black White |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.4 inç |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 132 mm |
| Eni | 50.5 mm |
| Qalınlığı | 15 mm |
| Çəkisi | 91.3 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1020 mAh |