F+ PR170 qiymeti
-
birmarket.az75,00 ₼son yenilənmə: bu gün 20:00
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 75,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 59,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 36,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 36,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 36,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 36,00 ₼ |
| İyun 2025 | 35,00 ₼ |
| May 2025 | 33,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 208 MHz |
| Rəng | Black/Yellow |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 116 mm |
| Eni | 50 mm |
| Qalınlığı | 13 mm |
| Çəkisi | 72.5 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 4 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 136 saat |