Nokia 105 (2023) qiymeti
-
Charcoal92,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 92,00 ₼ |
| Aprel 2026 | 79,99 ₼ |
| Mart 2026 | 69,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 59,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 38,91 ₼ |
| Dekabr 2025 | 39,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 39,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 39,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 40,97 ₼ |
| Avqust 2025 | 40,99 ₼ |
| İyun 2025 | 40,09 ₼ |
| May 2025 | 38,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Red Terracotta Cyan Charcoal |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.8 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 120 x 160 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| SIM kart tipi | Mini-SIM |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 115.1 mm |
| Eni | 49.4 mm |
| Qalınlığı | 14.5 mm |
| Çəkisi | 78.7 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1000 mAh |