SQ 90 qiymeti
-
Black71,18 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 71,18 ₼ |
| Aprel 2026 | 70,00 ₼ |
| Mart 2026 | 79,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 58,42 ₼ |
| Yanvar 2026 | 48,90 ₼ |
| Dekabr 2025 | 49,91 ₼ |
| Noyabr 2025 | 49,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 59,98 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 59,98 ₼ |
| Avqust 2025 | 56,84 ₼ |
| İyul 2025 | 58,97 ₼ |
| İyun 2025 | 54,00 ₼ |
| May 2025 | 52,96 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black Green |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 128 mm |
| Eni | 59 mm |
| Qalınlığı | 30 mm |
| Çəkisi | 90 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya |
|---|