Vivo Y02 qiymeti
-
Cosmic Grey189,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 Funtouch 12 |
| Prosessor | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Rəng | Orchid Blue Cosmic Grey |
| Suya davamlı | |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.51 inç |
| Ekran gövdə faizi | 82.5 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 8 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164 mm |
| Eni | 75.6 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 186 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |